Obchodné a reklamačné podmienky

Obchodné podmienky

Vážení obchodní priatelia,
naša firma patrí medzi popredné veľkoobchody s metrovým textilom v SR. Zaoberá sa predajom metrového a bytového textilu so zameraním sa na výrobu hotelového , reštauračného, nemocničného vybavenia a pracovného ošatenia…

Ponúkame Vám široký sortiment materiálov rôzneho zloženia a využitia . Pokiaľ ste v našej ponuke nejaký materiál nenašli, napíšte nám a my Vám radi odpovieme, či sme schopní ho zabezpečiť.

Snažíme sa, aby boli fotografie materiálov čo najvernejšie. Keďže každý monitor zobrazuje farby inak, v prípade záujmu Vám pošleme vzorky materiálov poštou.

Sklad LEVTEXU

Sklad LEVTEX-u

Ceny pre veľkoodberateľov:

Podmienkou na odber celých roliek a celých balíkov je živnostenský list. Informácie o cenách Vám radi poskytneme telefonicky alebo e-mailom.

Vybavenie menších objednávok

Objednávky na odstrihy a menšie kusy posielame na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty alebo zásielkovou službou na náklady odberateľa .

Ceny:

Ceny sú uvedené bez DPH a dopravy

Zmena cien vyhradená!

Reklamačný poriadok

Zásielky, ktoré javia známky poškodenia (roztrhnutý obal), v žiadnom prípade nepreberajte. Predídete tak prípadným komplikáciám pri reklamácii poškodeného tovaru. Spíšte s dopravcom protokol o poškodení a kontaktujte nás.Podpisom prepravcovi potvrdzujete, že zásielka, balík , balíky Vám boli doručené v poriadku. K reklamovanému tovaru nezabudnite priložiť kópiu faktúry a reklamačný protokol. V prípade oprávnenej reklamácie Vám pošleme nový tovar na vlastné náklady.

Záruka vrátenia peňazí sa vzťahuje na tovar neporušený a v originálnom obale.

Po obdržaní vráteného tovaru Vám peniaze za tovar (okrem poštovného) pošleme zloženkou alebo prevodom na Váš účet najneskôr do 10 pracovných dní od prevzatia tovaru.

V prípade nejasností v danej problematike nás kontaktujte, radi Vám všetky prípadné otázky zodpovieme.

Privítame každú dobrú myšlienku, pripomienku alebo záujem o užšiu spoluprácu v oblasti predaja nášho tovaru.

Želám Vám veľa spokojnosti a teším sa na vzájomnú úspešnú spoluprácu.

Ing. Štefan Schúbert
majiteľ firmy